Başarı kararlılık ve sıkı çalışma ile elde edilir.


Biz Kimiz

1997 yılında kurulan B&C Bilgisayar kurulduğu günden bu yana sürekli kendini geliştiren ve bunun sonucu olarakta hızla büyümekte olan bir firmadır. Kobilere yönelik bilgisayar altyapı sistemleri üzerine uzmanlaşmış kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Hızlı, kaliteli ve güvenilir servis hizmetlerini sunan firmamız böyle bir hizmeti almayı arzulayan müşterilerimizin tam memnuniyetini sağlamayı zevkle yerine getirilecek bir görev olarak kabul etmektedir. Bugün itibariyle bünyesinde bulunan NETSİS çözüm ortaklığı ve anlaşmalı firmaları ile bilgi işlem destek sözleşmeleri, bilgi işlem bakım anlaşmaları, Netsis ve Logo ERP yazılımları, e-fatura, e-defter, e-arşiv, e-irsaliye çözümleri, sunucu çözümleri, donanım ve yapısal kablolama kurulumları ile faaliyet göstermektedir. Tüm bunlara ilave olarak müşterilerine özel yazılım destekleri sunarak ortaklığı bulunan firmalara değer katmasını bilmiştir.

Vizyonumuz

B&C Bilgisayar olarak sahip olduğumuz sorumluluk duygusunun, ve gücümüzün kaynağını sizden alıyoruz. Kendimizi size verebildiğimiz hizmetin büyüklüğünce güçlü hissediyoruz. Bu yüzden, yıllar sonra bile, en büyük referansımızın bize duyduğunuz güven olacağını biliyoruz. Yalnız hizmet verdiğimiz sektörde değil, hayatın tamamında söz sahibi olmayı önemsiyoruz. Bu nedenle içinde bulunduğumuz toplumun, teknolojik ve sosyal anlamda dönüşümünü tamamlamış bir toplum haline gelebilmesi için hiçbir fedakârlıktan kaçınmıyoruz. Elimizdeki bütün imkânları seferber ederek çağdaş, aydın ve gelişmiş bir toplum inşa etmek için çalışıyoruz. Teknolojik gelişmelere bağlı olarak bozulmaya uğramamış, insani ve etik değerlere saygılı, yüzü çevreye dönük bireylerin varlığını destekliyoruz. Ürkütücü olmak yerine motive edici, yıldırmak yerine yüreklendirici, söndürmek yerine besleyici, durdurmak yerine sürükleyici olmayı tercih ediyoruz.

Misyonumuz

Tüm çalışmalarımızı etik kurallar çerçevesinde gerçekleştirmek, şirket politikamızı dürüstlük ve açıklık üzerinden yürütmektir. Verdiğimiz sözleri tutma konusunda titiz davranıyor, hizmetlerimizde tutarlı olmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizle aramızda güvene dayalı ilişkiler kurulmasına önem veriyoruz. Ve bu ilişkilerinin uzun ömürlü olmalarını önemsiyoruz. Verdiğimiz hizmetlerin standartlara uygun olmasına dikkat ediyor, öngörülen kalite ve maliyetin dışına çıkmamaya özen gösteriyoruz. Kaliteden ödün vermeksizin hizmet çeşitliliğini artırmaya çalışıyoruz. Böylece müşteri kitlemize, daha fazla alanda, daha iyi hizmet ulaştırmış oluyoruz. Müşterilerimiz için, aradıkları her şeyi buldukları bir mecra haline gelmeye çalışıyoruz.