e

Net Ticaret Sipariş Entegrasyonu

NeTicaret – Netsis  Entegrasyonu

NeTicaret siteleri ve Netsis V8 Entegre ve Netsis V8 Standart yazılımı arasında
Müşteri (B2B)/ Bayi (B2C)  –  Sipariş Entegrasyonunu gerçekleştiren için güncel teknolojiler ile geliştirilmiş  Windows uygulaması ile NeTicaret sitenizden müşteri yada bayilerinizin kaydetmiş oldukları siparişlerinizi Netsis yazılımına veya site yönetim paneline girmeksizin tek bir uygulama penceresinden rahatlıkla izleyebilir, yönetebilir ve tüm muhasebe  kayıtlarını, UPS gönderi kayıtlarını birkaç tuşla gerçekleştirebilirsiniz.

NeTicaret – Netsis Entegrasyonu NeTicaret Sipariş Web Servisi ile entegre çalışabilmektedir.

Sipariş İzleme:

Sipariş İzleme ekranındanGüncel veya iki tarih arasında gerçekleşen siparişlerinize kolayca listeleyebilir, sipariş ve ödeme durumuna göre süzebilir yada siparişinize NeTicaret sipariş numarası ile ulaşabilirsiniz.
Listeleme ekranı bir siparişin Netsis’e kaydedilip kaydedilmediğini , kaydedilen siparişin içindeki ürünlerin % kaçının faturasının kesildiğini göstererek tamamlanması gereken siparişlerle ilgili bilgilenmenizi sağlar.

NeTicaret Sipariş Kartı

Sipariş,  Ürün, İletişim,  Hesaplama,  Ödeme,  Sevkiyat ve Fatura bilgilerinden oluşan NeTicaret Sipariş kartına dilediğiniz zaman ulaşabilir, site yönetiminize girmeksizin durumunu değiştirip durum bilgisinin müşteri yada bayiinize ulaşmasını sağlayabilir, sipariş kayıtlı bir üyeye ait ise üye kartınıizleyebilir, ilgili siparişe ait muhasebe işlemlerinde kayıtların Kdv dahil yada hariç mi tutulacağına karar vererek sipariş kayıt işlemini başlatabilirsiniz.

Netsis Sipariş Kayıt İşlemleri

Sipariş fatura bilgileri ile önceden bir Netsis cari kartı oluşturulmamış ise Netsis cari kartını doğru bir şekilde kaydedebilir, yeni bir cari kart oluşturabilirveya farklı bir cari kart seçebilirsiniz.
NeTicaret – Netsis Entegrasyonu  cari kart oluşturma sistemi güncellenebilen UPS il ve ilçe kayıtlarını doğrulanmasını gerektirdiği için yanlış yada eksik girilmiş il ve ilçe kayıtlarının kolayca düzeltmenize olanak sağlamaktadır.

NeTicaret – Netsis Entegrasyonu, NeTicaret sipariş kaydını öncelikle Netsis’esipariş olarak  kaydetmekte, herhangi bir aşamada ürünlerle ilgili bir çok değişiklik yapmanıza  ve değişiklikleri izlemenize olanak sağlamaktadır. Bu sayade karmaşık müşteri taleplerini tek bir sipariş üzerinde  yöneterek bütünlük sağlamaktadır.

NeTicaret – Netsis Entegrasyonu, Netsis’te kaydı olamayan ürün kartlarını kolayca açabilmenize  açılmış ürün kartlarını değiştirebilmenize olanak sağlamaktadır.

Netsis’e kaydedilen sipariş birden fazla teslimat gerektirdiğinde her bir teslimat için fatura ve gönderi işlemi yapabilmeniz,  her bir ürün için sipariş edilen ve fatura edilen ürün miktarlarını, sipariş toplam tutarları ve kesilen fatura tutarlarını sipariş üzerinde izlemeniz mümkün olabilmektedir.

UPS Entegrasyonu

Kesilen her fatura için istenildiğinde NeTicaret Gönderi adresi kullanılarak UPS gönderi kaydı oluşturabilirsiniz.  UPS  SQL Entegrasyonumuz birden fazla UPS sözleşmesini desteklemektedir.